1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2021

Technické novinky 2021

července 19, 2021

Předmět :

Zjednodušování logistiky se čtečkami kódů

e-News@KEYENCE
Zjednodušování logistiky se čtečkami kódů
Když je řeč o logistice, neustálými výzvami, které se v tomto oboru řeší jsou objemy zboží a lidské zdroje. Podívejte se na naši sadu příkladů použití a zjistěte, jak čtečky kódů mohou pomoci nejen s řešením automatizace, ale i s řadou dalších problémů.
[Nový produkt] Trojitý skenovací laserový mikroskop
Využijte tři různé metody skenování v jednom zařízení: laserovou konfokální metodu, metodu změny zaostření a interferometrii bílého světla. Podívejte se, jak společnost KEYENCE zajišťuje bezkonkurenční stabilitu měření i pro aplikace s rozlišením na úrovni nanometru.
Rozlišování průhledných objektů s vysoce přesnými laserovými senzory KEYENCE
S řadou IG není detekce hran ovlivněna odchylkami v úrovních přenosů, např. u skla nebo průhledných fólií. Podívejte se, jak tato řada řeší různé problémy s kontrolou rozdílů, včetně polohy, výšky a obrysů.
Příklady kontrol kvality ve výrobních procesech zaměřených na výkonové polovodiče
Vzhledem k tomu, že obliba elektromobilů dál roste, bude se zvyšovat i poptávka po výkonových polovodičích. Tato sada příkladů použití ukazuje, jak měřicí senzory umožňují provádění kontrol kvality splňující současná očekávání ohledně vysoké efektivity a přesnosti.
Klíčové body snižování nákladů s kamerovým systémem
Zavedení kamerového systému může pomoci snížit výrobní náklady. Projděte si příklady použití rozdělené do šesti hlavních tematických celků, k nimž patří kvalita, práce a produktivita.
Eliminujte dobu čekání na měření
Výrazně zkraťte doby čekání na měření rozměrů díky řadě IM-8000. Podívejte se, jak kdokoli může provádět měření – rychle, stačí jen stisknout tlačítko.
Proč lidé přecházejí od systémů pro kontaktní měření profilů a měřičů drsnosti k systémům pro bezkontaktní měření profilů
V této příručce je vysvětleno, jak systém VR pro bezkontaktní měření profilů dokáže vyřešit problémy se systémy pro kontaktní měření. Očekává se, že systémy pro bezkontaktní měření se budou v budoucnosti používat ve stále širším měřítku.
Neuvěřitelně stabilní senzor snímající na základě polohy
LR-T umožňuje spolehlivou detekci díky technologii snímání na základě polohy. Nastavení je jednoduché a možnosti použití jsou univerzální.
Příklady instalací popisovacích laserů ve výrobě dobíjecích baterií
Tato sbírka příkladů použití se zaměřuje na výrobní provozy produkující dobíjecí baterie, v nichž se postupně zvyšuje používání popisovacích laserů. Podívejte se, jak se tato zařízení používají v různých výrobních procesech.