1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2022

Technické novinky 2022

ledna 03, 2022

Předmět :

Zlepšování kvality elektromobilů s kamerovými systémy

e-News@KEYENCE
Zlepšování kvality elektromobilů s kamerovými systémy
Motor v elektromobilu slouží ke stejnému účelu jako motor v autě s benzínovým motorem. Tato sbírka příkladů aplikací ukazuje, jak mohou kamerové systémy pomoci předcházet vadám a zlepšovat kvalitu.
[Nový produkt] 3D systém měření profilů pro měření tvaru, obrysu a drsnosti za pouhou 1 sekundu
Kromě toho, že tento měřicí systém dokáže naskenovat celý povrch za pouhou 1 sekundu s rozlišením 0,1 μm, nabízí i intuitivní ovládání, které každému uživateli usnadňuje jeho používání.
Prevence vadných produktů díky zvýšení počtu rozměrových kontrol
Řada IM-8000 dokáže okamžitě měřit rozměry po pouhém umístění cílového objektu. Lze také přidat další položky kontroly, což pomáhá zabránit výrobě a prodeji vadných produktů.
Bezkontaktní měření tloušťky plechů a oceli pro snížení výrobních nákladů
Laserový senzor CL-3000 nabízí jednoduché a přesné inline měření, které může pomoci zlepšit výtěžnost a nákladovou efektivitu – tedy dva zásadní faktory, které je při rostoucích nákladech na suroviny třeba brát v úvahu.
Řešení sledovatelnosti společnosti KEYENCE
Podívejte se, jak společnost KEYENCE může pomoci vytvořit spolehlivý systém sledovatelnosti s použitím čteček kódů pro stabilní čtení a popisovacích laserů pro aplikace značení.
Úspora času díky automatizaci měření mikroskopem
Prohlédněte si sbírku příkladů automatizace s použitím digitálních mikroskopů pro širokou škálu měření, včetně měření kontaminace, sféricity grafitu, poměru ploch a pórovitosti.
Průvodce výběrem laserového popisovače na základě materiálů
Značení lze provádět na celé řadě různých materiálů – včetně kovů, plastů a keramiky. Bez ohledu na cílový objekt hraje však nejdůležitější roli zřetelnost. Tato příručka obsahuje cenné tipy ohledně výběru nejlepšího popisovače pro určitý materiál.
Snadno použitelný kamerový senzor s umělou inteligencí (AI)
Řada IV2 zajišťuje stabilní detekci jednoduše tak, že registruje přijatelné a nepřijatelné vzorky. Vestavěná umělá inteligence (AI) pak dokáže provádět přesně detekci a rozlišování, aby ji každý mohl snadno používat.
Laserový senzor CMOS s jednoduchým ovládáním pouhými dvěma stisknutími!
Řada LR-Z je ideální pro jakoukoli detekci!
• Odolná kovová konstrukce
• Vynikající úhlová charakteristika
• Laserový paprsek pro snadnou instalaci