1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2022

Technické novinky 2022

ledna 17, 2022

Předmět :

Rychlé měření rozměrů pouhým umístěním cílového objektu na podložku

e-News@KEYENCE
Rychlé měření rozměrů pouhým umístěním cílového objektu na podložku
Řada IM-8000 usnadňuje měření rozměrů. Pro automatické měření s přesnými a spolehlivými výsledky pro všechny uživatele stačí umístit cílový objekt na podložku.
Stabilní detekce kdekoli s laserovým senzorem odolným vůči prostředí
Okolní světlo a stíny mohou u konvenčních kamerových systémů způsobovat problémy. Řada IX společnosti KEYENCE obsahuje zobrazovací senzor a detekční laser pro stabilní a bezproblémovou detekci.
10 bodů, které je nutno znát před nákupem mikroskopu
Podívejte se, co všechno je možné s digitálním mikroskopem KEYENCE. Při zvažování použití mikroskopu použijte tuto příručku jako referenci.
Zlepšování kvality elektromobilů s kamerovými systémy
Měniče a řídicí jednotky jsou základní součástí elektromobilů a kontroly těchto součástí jsou nezbytné pro udržení kvality produktů. Podívejte se, jak se kamerové systémy používají při takových kontrolách v různých výrobních aplikacích.
Příklady měření laserovým senzorem – motory
Podívejte se, jak se laserové senzory KEYENCE používají na celém světě k měření. Tato sbírka příkladů se zaměřuje na motory, po kterých roste poptávka se zvyšující se oblibou elektromobilů.
Nový standard pro bezpečnostní laserové skenery
Nutnost připojení k počítači při každé kontrole příčiny kdykoli skener něco detekuje, představuje velkou nepříjemnost. V řadě SZ-V je pro kontrolu příčin problémů k dispozici odnímatelná zobrazovací jednotka.
[Nový produkt] Vysoce přesný systém pro 3D měření profilů pro lesklé a černé cílové objekty
Díky 1000násobnému dynamickému rozsahu oproti předchozímu modelu dokáže tento nový systém měřit lesklé objekty a předměty s nízkou odrazivostí světla, což může být pro optické systémy měření profilů obtížné.
Zlepšení provozu díky základům 2D kódů
S rostoucím rozšířením sledovatelnosti se produkty stále častěji označují 2D kódy. Seznamte se se základy 2D kódů a s tím, jak mohou pomoci Vašemu podnikání.
Příklady použití popisovacího laseru a čtečky 2D kódů
Značení a čtení kódů jsou zásadní kroky v rámci výrobního procesu. Objevte, jak společnost KEYENCE může být nápomocná díky procházení reálných příkladů použití popisovacích laserů a čteček kódů.