1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2022

Technické novinky 2022

dubna 11, 2022

Předmět :

Ionizátor, který spolehlivě eliminuje statickou elektřinu

e-News@KEYENCE
Ionizátor, který spolehlivě eliminuje statickou elektřinu
Řada SJ-H dokáže eliminovat statickou elektřinu z jakéhokoli cíle, včetně lehkých nebo tenkých dílů a malých cílových objektů.
Měření obvodu dílů během několika sekund
Řada IM-8000 dokáže automaticky měřit obvod cílových objektů s trojrozměrnými tvary, čímž zkracuje čas strávený prací na měření rozměrů.
[Nový produkt] Představujeme ultra kompaktní digitální laserový senzor CMOS KEYENCE
Představujeme tři hlavní vlastnosti zcela nového digitálního laserového snímače CMOS společnosti KEYENCE:
• Ultra kompaktní rozměry pro flexibilní instalaci
• Stabilní detekce jakéhokoli materiálu v libovolném prostředí
• Snadné a intuitivní ovládání bez potřeby návodů k použití
Příklady laserového značení na součástech elektrických vozidel
Posun směrem k elektrickým vozidlům neustává, a i proto se mění produkty a aplikace vyžadující laserové značení. Podívejte se na 22 příkladů specifického použití ilustrujících hlavní účely, nejnovější trendy a používání laserového značení.
Klíčové body pro analýzu cizorodých materiálů s použitím digitálního mikroskopu
V různých průmyslových odvětvích je nutno analyzovat cizorodé materiály a kontrolovat čistotu. Přečtěte si tipy a triky pro vysoce přesné a automatizované měření s použitím digitálního mikroskopu.
Zvýšení efektivity logistiky díky ručnímu terminálu
Ruční terminály KEYENCE dokážou číst kódy ze vzdálenosti od 2,5 cm do 10 m bez nutnosti změny zařízení. Využívejte výhod přesného a stabilního čtení s vyšší mírou pohodlí a rychlostí.
Zvýšení produktivity díky čtečkám kódů
Hlavním problémem ve výrobě a logistice jsou chyby čtení způsobené opotřebením a přesahy. SR-5000 zvyšuje produktivitu díky vyšší rychlosti čtení.
[Expedice v ten samý den!] Bezúdržbový přístroj pro měření vnějšího průměru
Řada LS-9000 je vysoce přesný optický mikrometr, který automaticky koriguje rozkmit a náklon cílového objektu. Navíc jsme schopni přístroj dodat v ten samý den. Kontaktujte společnost KEYENCE, abyste mohli vše co nejrychleji připravit a začít používat.
Objevte vynikající stabilitu systému strojového vidění společnosti KEYENCE
Součásti elektrických vozidel používané v různých prostředích musí splňovat vysoká očekávání ohledně kvality. Systém strojového vidění společnosti KEYENCE dokáže provádět 2D a 3D kontroly současně a je zárukou vynikající stability kontrol, a tak pomáhá tato očekávání splňovat.
Bezkontaktní systém pro měření profilů, který měří lesklé a černé cíle
Bezkontaktní měřicí systémy mívají problémy s lesklými a černými materiály. Nově zařazený HDR skenovací algoritmus umožňuje provádět širokou škálu měření těchto materiálů.