1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2022

Technické novinky 2022

dubna 25, 2022

Předmět :

Zlepšení přesnosti kontroly pomocí 64 megapixelové kamery

e-News@KEYENCE
Zlepšení přesnosti kontroly pomocí 64 megapixelové kamery
Kamera s velmi vysokým rozlišením poskytuje široké zorné pole a vysokou přesnost. Podívejte se na různé příklady toho, jak tento produkt zajišťuje větší stabilitu vidění během kontroly.
Představujeme digitální měřicí systém, který dokáže provádět i kontaktní měření
Řada IM-8000 podporuje širokou škálu kontaktních a bezkontaktních měření, takže dokáže měřit i prvky, s nimiž se při měření obrazu pracuje složitě.
Reflexní laserové senzory, které lze instalovat i pod úhlem
Tyto senzory jsou vybaveny funkcí automatického zaměření podle lesku a materiálu, takže je lze instalovat pod úhlem a umožňují stabilní detekci i při omezeném prostoru pro instalaci.
[Nový produkt] Digitální mikroskop VHX-7000N
• Pozorování s vysokým rozlišením díky 4K kameře
• Pokročilé osvětlení pro vizualizaci jemných kontur
• Identifikace prvků při pozorování mikroskopem
Přečtěte si příklady pozorování s použitím přístroje VHX-7000N, který přináší výše uvedené funkce.
Ruční terminál s kamerou s plným rozsahem pro mimořádný čtecí výkon
Tento ruční terminál je přesně to, co potřebujete k přečtení kódu na lístku v ruce i kódu na balíčku vzdáleném 10 metrů. Má velkou obrazovku a díky vynikající použitelnosti jej lze ovládat jednou rukou.
Čtečky kódů, které splňují přísné specifikace požadavků
Používání čteček kódů představuje důležitý faktor při plnění požadavků zákazníků. Přečtěte si příklady použití řady SR-5000, která poskytuje velmi široké zorné pole a velmi velkou hloubku čtení.
Snadné zarovnání os bezpečnostní světelné závory
Společnost KEYENCE používá vysoce viditelná laserová světla, a tak je zarovnání os bezpečnostní světelné závory neuvěřitelně snadné.
[Nový produkt] Stabilní inline kontrola s analýzou obrazu
Řada TM-X5000 společnosti KEYENCE využívá vysoce stabilní princip měření, který zajišťuje 100% stabilní kontrolu od inline měření rozměrů po kontrolu cizorodých částic.
Vizualizace nerovností a škrábanců menších než 1 mikrometr
Požadavky na vysokou přesnost měření mohou být při hodnocení kvality velkou překážkou. Laserové mikroskopy VK-X3000 společnosti KEYENCE zvládnou extrémně složitá měření i s rozlišením 0,5 nm.
Příklady použití popisovacího laseru a čtečky 2D kódů
Značení a čtení kódů jsou zásadní kroky v rámci výrobního procesu. Objevte, jak společnost KEYENCE může být nápomocná díky procházení reálných příkladů použití popisovacích laserů a čteček kódů.