1. Domů
  2. Novinky a události
  3. Technické novinky
  4. Technické novinky 2022

Technické novinky 2022

června 20, 2022

Předmět :

[Novinka] Kamerový senzor s umělou inteligencí pro kontrolu a rozlišování přítomnosti

e-News@KEYENCE
[Novinka] Kamerový senzor s umělou inteligencí pro kontrolu a rozlišování přítomnosti
Řada IV3 s vestavěnou umělou inteligencí automaticky určuje podmínky snímání a nastavení detekce pro optimální detekci bez ohledu na uživatele. Kontrola a rozlišování přítomnosti je tak snadnější než kdykoli předtím.
Snadné zarovnání os bezpečnostní světelné závory
Společnost KEYENCE používá vysoce viditelná laserová světla, a tak je zarovnání os bezpečnostní světelné závory neuvěřitelně snadné.
Čtení čárových kódů na vzdálenost až 10 m pro zlepšení logistických operací
Ruční terminály KEYENCE mohou číst čárové kódy ze vzdálenosti 2,5 cm až 10 m. Tento neuvěřitelný čtecí výkon řeší různé problémy s vyzvedáváním a doručováním v odvětví logistiky, a zvyšuje tak provozní efektivitu.
Minimalizujte zbytečné náklady na materiál a snižte míru vad
Digitální měřicí systém řady IM-8000 společnosti KEYENCE dokáže okamžitě změřit více dílů najednou. Tento produkt může snadno používat každý, kdo chce zvýšit frekvenci měření rozměrů.
16 příkladů aplikací vysoce kontrastního značení díky UV popisovacím laserům
UV popisovací lasery používají vlnovou délku UV záření, která je v porovnání se standardní vlnovou délkou třetinová.
Proto je lze používat pro vysoce kontrastní značení různých materiálů. V této příručce naleznete příklady tohoto značení.
[Nový produkt] Stabilní inline kontrola s analýzou obrazu
Řada TM-X5000 společnosti KEYENCE využívá vysoce stabilní princip měření, který zajišťuje 100% stabilní kontrolu od inline měření rozměrů po kontrolu cizorodých částic.
Konfokální mikroskop s 3D laserovým skenováním pro přesné měření na 1 μm
Nejnovější řada VK-X3000 společnosti KEYENCE dokáže přesně měřit 3D tvary o velikosti pouhého 1 μm. Vlastní technologie umožňuje také měření průhledných objektů a zrcadlových povrchů.
Příklady rozpoznávání znaků pro kamerové systémy
Měli jste někdy problémy s kontrolou znaků nebo čtením kódů pomocí kamerového systému? Tato sbírka tipů pro nastavení může pomoci vyřešit řadu problémů.
Základní znalosti pro 2D kódy
Bez ohledu na odvětví se 2D kódy běžně používají pro správu produktů a zaznamenávání informací. Tato brožura nabízí základní znalosti o typech a strukturách kódů, které můžete využít ve svém provozu.
Vydání pro údržbu: Příklady pozorování digitálním mikroskopem
Prohlédněte si příklady z 12 průmyslových odvětví, od automobilového průmyslu a elektrických/elektronických zařízení až po potravinářství a léčiva. Objevte různá vylepšení, která řada VHX-7000 umožňuje.