1. Domů
  2. Řešení
  3. Řešení dohledatelnosti pro automobilový průmysl

Řešení dohledatelnosti pro automobilový průmysl

Ucelená řešení společnosti KEYENCE od laserového značení po čtení kódů

Proč KEYENCE?

JEDINÝ PARTNER, KTERÝ NABÍZÍ KOMPLEXNÍ PODPORU

Společnost KEYENCE Vám prostřednictvím svého oddělení poprodejních služeb poskytne podporu ve Vašem projektu od fáze specifikace až po instalaci. Naše produkty Vám pomohou se správou historických dat, takže získáte komplexní řešení pro značení i skenování.

Produkty z naší široké nabídky zajišťují potřebnou přesnost a kompatibilitu. Dojde-li během výroby k problémům, pomůžeme Vám s jejich rychlým vyšetřením a určením příčiny závady, abychom obtíže bez problémů vyřešili.

DISTRIBUTOR:PŘÍLIŠ MNOHO KONFLIKTŮ MEZI DVĚMA ZNAČKAMI


KEYENCE:efektivní řešení vašich potřeb ve výrobě jediným telefonátem

Vestavěné 3D řízení

Ohniskovou vzdálenost, která je obvykle pevná, lze libovolně nastavovat. Díky tomu je možné značení a zpracování s ohniskovou vzdáleností přesně odpovídající výšce povrchu obrobku, a to nejen na rovných plochách, ale i v případě trojrozměrných tvarů nebo stupňovitých či šikmých ploch. Výsledkem je vyšší kvalita značení, kratší doba instalace a nižší pracovní vytížení.

Vestavěný monitor výkonu

Monitor výkonu je standardně instalován uvnitř laserové hlavy. Toto provedení eliminuje nutnost používat externí zařízení pro měření laserového výkonu. Zároveň nehrozí chyby měření způsobené vychýlením měřicího zařízení z polohy instalace. Nejdůležitějším aspektem údržby popisovacího laseru je „řízení výkonu“. Lze ho provádět snadno, přesně a rychle.