1. Strona główna
  2. Najnowsze informacje i wydarzenia
  3. Biuletyn informacyjny
  4. Biuletyn informacyjny 2021

Biuletyn informacyjny 2021

lipca 05, 2021

Temat :

Nowy standard dla laserowych skanerów bezpieczeństwa

e-News@KEYENCE
Nowy standard dla laserowych skanerów bezpieczeństwa
Konieczność łączenia się z komputerem w celu sprawdzenia przyczyny za każdym razem, gdy skaner coś wykryje, to poważny kłopot.
Seria SZ-V posiada odłączany wyświetlacz do sprawdzania przyczyn problemów.
Przydatne informacje na temat mikroskopów do obserwacji i analizy
Niniejszy przewodnik przedstawia 10 punktów, które należy poznać przed zakupem mikroskopu. Dowiedz się, jak szybko i dokładnie przeprowadzać analizy i obserwacje w powiększeniu.
Dzięki cyfrowemu projektorowi pomiarowemu z łatwością sprostasz nieoczekiwanym zwiększeniom produkcji
W obliczu pilnego zwiększenia produkcji, nawet jeśli zdążymy z nią na czas, może brakować nam czasu na kontrolę wymiarów.
Dzięki serii IM-8000 pomiar wymiarów produktu jest tak prosty, że wystarczy umieścić próbkę na podstawie i nacisnąć przycisk.
[Nowy produkt] Przedstawiamy najnowszy model skanera laserowego od KEYENCE o niezwykle dalekim zasięgu!
Najnowsza wersja naszego skanera laserowego - teraz z ultrawysoką dokładnością i ultraszybką prędkością wymaganą do 100% kontroli liniowych! Nowy model o ultraszerokim zakresie i maksymalnej szerokości pomiaru 720 mm obsługuje również duże próbki.
Pomiar dużych próbek za pomocą LumiTrax™!
Przedstawiamy najnowsze oświetlenie KEYENCE do przetwarzania obrazu z LumiTrax™, zdolne do pomiarów próbek o wielkości do 400 mm. Ciesz się stabilną kontrolą bez wpływu podobnych kolorów, szumów, wzorów, połysku i innych czynników, nawet podczas kontroli w szerokim polu widzenia.
Przykłady 1-sekundowych, niezwykle dokładnych pomiarów 3D z różnych gałęzi przemysłu
Dowiedz się więcej o bezdotykowych optycznych profilografach 3D ze sterowaniem jednym przyciskiem marki KEYENCE i poznaj przykłady analiz z różnych branż, w tym komponentów samochodowych, elektrycznych i elektronicznych, obrabianych części metalowych i części formowanych z żywicy.
Przykłady zastosowań markerów laserowych z akumulatorami samochodowymi
Niniejszy zbiór przykładów instalacji pokazuje, w jaki sposób markery laserowe wykorzystuje się w procesach produkcji akumulatorów. Zobacz, w jaki sposób wykorzystać markery laserowe do poprawy identyfikacji i jakości.
Przykłady pomiarów: Usprawnienie produkcji samochodów elektrycznych, hybrydowych Plug-in i innych
Seria IV2 wyposażona w sztuczną inteligencję (SI) oferuje niespotykaną dotąd stabilność wykrywania. Ten zbiór najnowszych przykładów zastosowań pokazuje, w jaki sposób sztuczna inteligencja może znacząco poprawić wykrywanie obecności i różnicowanie.
Łatwe przesyłanie kodów do komputera przez kabel USB!
Przedstawiamy moduł komunikacji USB marki KEYENCE do łatwego przesyłania odczytanych kodów do komputera. Eliminuje on potrzebę stosowania specjalnego oprogramowania i upraszcza instalację w celu dalszej redukcji nakładów pracy.

Biuletyn techniczny E-NEWS

Poznaj nowości z zakresu czujników, systemów wizyjnych, przyrządów pomiarowych, markerów laserowych i mikroskopów.