1. Domů
  2. Podpora
  3. Podpora pro uživatele produktů
  4. Podpora pro uživatele XG
  5. Často kladené dotazy
  6. Software

Často kladené dotazy (Software)

Jaké typy softwaru jsou pro tento systém k dispozici?
K dispozici jsou dva typy softwaru: Vývojové prostředí pro editaci programů XG VisionEditor a software pro dálkové ovládání XG VisionTerminal.
K čemu slouží vývojové prostředí pro editaci programů XG VisionEditor?
Tento software pro editaci programů obsahuje celou řadu funkcí pro nastavení, které v počítači umožňují vytvářet průběh zpracování obrazu a uživatelská rozhraní, jakož i ladění, simulace a přenos souborů.
K čemu slouží software pro dálkové ovládání XG VisionTerminal?
Tento software umožňuje v počítači monitorovat a spravovat řídicí jednotku XG-7000 prostřednictvím ethernetového nebo USB připojení. Také má funkce pro monitorování většího počtu řídicích jednotek připojených k síti a funkce záznamu naměřených hodnot a obrazových dat.
Jaké jsou systémové požadavky pro spuštění softwaru XG VisionEditor?
Procesor: Ekvivalentní ke Core 2 Duo na 1,06 GHz nebo rychlejší (doporučujeme ekvivalentní ke Core 2 Duo na 1,80 GHz nebo rychlejší)
RAM: 1 GB nebo více (doporučujeme 2 GB nebo více)
Volné místo na pevném disku: pro instalaci 600 MB nebo více, pro provoz softwaru 500 MB nebo více
Lze zakoupenou kopii softwaru XG-H7N použít na více počítačích?
K provozu softwaru XG VisionEditor potřebuje každý počítač samostatný aktivační kód.
O aktivační kód můžete požádat na stránkách uživatelské podpory XG. V zásadě je na jednu kopii XG-H7N vydáván jeden aktivační kód. Chcete-li software používat na více počítačích, je třeba si koupit více kopií softwaru.
Co je to pracovní prostor, který je používán v programu XG VisionEditor?
Jedná se o složku představující virtuální řídicí jednotku XG, která je vytvořena na pevném disku počítače. Složka pracovního prostoru obsahuje složky SD1 a SD2, které jsou pro systém ekvivalentem k jednotkám karet SD. Do každé z těchto složek lze ukládat programová data a data registrovaných snímků.
Pracovní prostor lze přepnout tak, aby z jednoho počítače bylo možné spravovat nastavení více řídicích jednotek.
Kolik programů lze vytvořit na jedné řídicí jednotce?
S použitím dvou jednotek karet SD můžete vytvořit data až pro 2000 programů. Každá karta SD může pojmout 1000 programů (od čísla 000 do 999), ale v závislosti na nastavení se může karta SD zaplnit i před dosažením 1000 programů.
Kolik dnů ze zkušebního období softwaru XG VisionEditor mi ještě zbývá?
Tuto informaci můžete odvodit podle data, kdy byla aktivována licence.
Pokud v nabídce Help (Nápověda) vyberete možnost [About...], zobrazí se okno [Extension Activation Code Input] (Zadání aktivačního kódu pro rozšíření). Toto okno obsahuje informaci o zkušebním období ve formátu „The trial period is 30 days starting (year/month/day)“ (Zkušební doba trvá 30 dní od data (rok/měsíc/den)).
Počítač, na kterém jsem provozoval(a) software XG-H7N, přestal fungovat, a proto potřebuji aktivační kód pro nový počítač. Co mám dělat?
Obraťte se na místní obchodní zastoupení společnosti KEYENCE.